Dizi ' Güz Masalı'

Her Gün 22:30

Güz Masalı 34. Bölüm İzle 19 Eylül Cumartesi

Güz Masalı 34. Bölüm İzle

19 Eylül Cumartesi

RAGHAV’IN ZOR GÜNLERİ

Güz Masalı’nda bugün ağabeyini kaybeden Raghav çok üzgündür. Annesi, ağabeyinin ölümünden Raghav’ı sorumlu tutar ve onu evden kovar. Ancak Raghav’ın evden kovulmasına Kavi’nin gönlü razı olmaz. Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Güz Masalı 19 Eylül Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 34. bölümüyle izle7.com’da.

34. Bölüm

Raghav, ailesinin sorunları ile uğraşır. Ağabeyinin acısını yaşarken, annesinden duyduğu sözler Raghav’ı çok kötü etkiler. Babaannesi Raghav’ı evden kovunca dört yıldır konuşmayan Kavi, ilk kez konuşur. Kavi’nin dört yıl sonra ağzından ilk çıkan sözcüğün amca olması herkesi şok eder. Kavi’nin annesi Raghav’ın onlarla yaşamasının en doğru karar olduğunu söyler. Raghav eve dönecek mi?

Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 21:00’de yeni bölümleriyle Kanal 7’de…

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

Eklenme Tarihi: 2020/09/17
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE