Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Hint Dizisi Kördüğüm 230.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 230.Bölüm İzle

24 Mart 2018 Cumartesi</strong >

Beğeniyle takip edilen Kördüğüm’de bugün Veer, adım adım İçça’ya yaklaşır. Yuvraj, Aman ile yaptığı kavga yüzünden tutuklanır. Veer, tüm bunları haberlerde görür ve hapishaneye koşar.

Veer, İçça’nın izini sürmeye devam eder. İçça, gerçek kimliğini gizler ve Veer’e başından geçenleri bir türlü anlatmaz. Veer de İçça’nın kendisine yardım ettiğini sanır. İçça ile Veer sohbet ederken haberlerde Yuvraj’ı görür. Veer, Yuvraj’ın sürekli başını belaya sokmasından bıktığını söyler. İçça, yıllardır göremediği oğlunu televizyondan görür. Veer, oğlunun anne sevgisinden yoksun büyüdüğü için çok fevri olduğunu söyler. İçça, Mai’nin kendisi hakkında yanlış bilgi verdiğini anlar ve onunla yüzleşmeye gider. Yuvraj, Mai’den başka kimsenin kendisini sevmediğinden yakınır. Mai, Yuvraj’ı hapisten çıkarmak için uğraşırken karşısında İçça’yı görünce şok olur. İçça, Mai’den hesap sorar.

Kaderin bir araya getirdiği İçça ve Tapasya’nın hikâyesinde, iyilik mi kötülük mü kazanacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra – Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati

Eklenme Tarihi: 2018/03/27