Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Hint Dizisi Kördüğüm 233.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 233.Bölüm İzle

26 Mart 2018 Pazartesi</strong >

METHİ ANNESİNİN KILIĞINA GİRER

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Methi, Kanha’nın İçça hakkında yalan söylediğinin farkındadır. Annesinin gerçekten kim olduğunu bulmaya kararlı olan Methi, değişik bir plan yapar.

233. Bölüm

Nani’nin söylediklerinden sonra annesi hakkında anlatılanlara şüphe duyan Methi, İçça’nın izini sürer. Nüfus müdürlüğüne giden Methi, İçça’nın belgelerinin eksik olduğunu görür. Kanha, Methi’den önce davranıp belgelerin bir kısmını imha etmiştir. Methi, annesinin kılığına girer ve Kanha’dan İçça’nın hayatı hakkında bilgi alır. Methi, Damini ve Kanha tarafından kandırıldığına üzülse de öğrendiği bilgilerle annesine bir adım daha yaklaşır. Yuvraj, Mukta’dan hoşlanmaya başlar. Mukta’nın evine şık bir hediye gönderir. Mukta, hediyenin Aman’dan geldiğini sanır ve çok mutlu olur. Mukta’ya olan ilgisi Yuvraj’ı değiştirmeye başlar. Veer, oğlundaki değişime sevinir. Methi’yi teselli etmek ise Aman’a kalır. Methi annesine ulaşabilecek mi? Yuvraj ile Mukta arasında neler olacak?

Kaderin bir araya getirdiği İçça ve Tapasya’nın hikâyesinde, iyilik mi kötülük mü kazanacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra – Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati

Eklenme Tarihi: 2018/03/27