Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Hint Dizisi Kördüğüm 235.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 235.Bölüm İzle

29 Mart 2018 Salı</strong >

METHİ İÇÇA HAKKINDA HER ŞEYİ ÖĞRENİR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Methi, annesi ile karşılaşınca ondan nefret ettiğini söyler. Veer, anne kızı buluşturduğunu sansa da Methi, İçça’ya karşı çok öfkelidir.

235. Bölüm

Methi, İçça’yı görünce yaşadığını bu kadar zaman sakladığı için ona öfkesini kusar. İçça’ya kendisini anlatması için fırsat vermez. Küçükken okula gittiği zaman herkesin annesi ile olduğunu görüp üzüldüğünü anlatır. Yaşadığını neden sakladığını söylemesi konusunda İçça’ya baskı yapar. Tapasya’nın hayatını da İçça’nın mahvettiğini söyler. Nani’nin anlattığı yalan yanlış bilgilere inanır. İçça, Methi’nin suçlamalarına karşılık vermez. Ancak Damini, İçça’nın yaptığı bunca fedakârlığa rağmen Methi tarafından azarlanmasına tahammül edemez. İçça’nın neden katil olduğunu bilmeden suçlamasına çok kızar. Damini, İçça’nın ailesi ve çocukları için tüm acılara göğüs gerdiğini söyler. Methi, Nani ve Mukta’nın anlattıklarının etkisinde İçça’ya tepkisini sürdürür. Methi, İçça’yı annesi olarak kabul edecek mi?

Kaderin bir araya getirdiği İçça ve Tapasya’nın hikâyesinde, iyilik mi kötülük mü kazanacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra – Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati

Eklenme Tarihi: 2018/03/27