Dizi 'Elif'

Kanal 7 Elif Dizisi 889. Bölüm İzle 21 Mart Perşembe

Elif Dizisi 889. Bölüm İzle

21 Mart 2019 Perşembe

FİKRET GERÇEKLERİN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Elif’te bu akşam Fikret Melek’i boğmaya çalışan kişiye dair bir ipucu bulur. Doktorlar olayın büyümemesi için gizlemeye çalışır. Fikret gerçekleri ortaya çıkarabilecek mi?

889. Bölüm

Mahir Kıymet’le buluşur ve ona artık kötülük yapmayı bırakması konusunda baskı yapar. Kıymet Melek’i öldürmeye çalışanın kendisi olduğunu reddeder fakat Mahir inanmaz. Melek Aslı’ya birilerinin kendisini öldürmeye çalıştığını söyler. Aslı Kıymet’e hesap sormak ister fakat Melek onu durdurur. Mahkemesine bir gün kalan Melek kurtulmak ve kızına kavuşmak için dua eder. Doktor Melek’e durumunun iyiye gittiğini, ertesi günkü duruşmaya katılabileceğini söyler. Fikret hastanenin kamera kayıtlarında Kıymet’e benzeyen bir hemşire görür ve peşine düşer. Olayın büyümesinden çekinen doktor, birilerinin Melek’i boğmaya çalıştığını Fikret’ten gizlemeye çalışır. Melek’in halüsinasyon görme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtir. Fikret doktorun yalan söylediğini anlayacak mı?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.

Eklenme Tarihi: 2019/03/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE