Dizi 'Bir Garip Aşk'

Kanal 7 Hint ve Kore Dizisi Hayranları ile Buluştu

KANAL 7 HİNT VE KORE DİZİSİ HAYRANLARI İLE BULUŞTU

Kanal 7 Kurumsal İletişim biriminin düzenlediği kahvaltı organizasyonu hayranlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Kurumsal İletişim Müdürü İhsan Aydın, Radyo Home Müzik Direktörü Oğuz Sivri, Yasemin.com İçerik ve Yayın Sorumlusu İlkay Yaprak, Yönetmen/Yapımcı Turgut Bosut’un da katılımı ile hayranlarla keyifli bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirildi.

Hint ve Kore dizi hayranlarının ağırlandığı kahvaltıda, Kanal 7 Medya Grubu’na ait yeni mecralar Radyo Home ve Yasemin.com tanıtıldı. Dinleyicilere farklı müzik türlerini aynı çatı altında bulma şansı sunan dijital müzik platformu Radyo Home’un Hint ve Kore radyoları hayranlara anlatıldı.

Bunun yanında modadan anne çocuk sağlığına kadar bir çok kategoride kadın okuyuculara seslenen Yasemin.com’un içerikleri hakkında bilgiler verildi. Hayranların önerileri doğrultusunda siteye yapılacak yenilikler konuşuldu. Ayrıca takipçiler Kanal 7’yi aile gibi gördüklerini belirtirken isteklerinin yanıt bulmasına memnuniyetlerini dile getirdiler. Radyohome.com’un Kore pop şarkılarına daha ağırlık vermesi tavsiyesinde bulunan Hint ve Kore dizi fanları henüz yeni olan kadın sitesi yasemin.com’da görmek istedikleri içerikler hakkında görüşlerini iletti.

Haberin Galerisi İçin Tıklayınız Eklenme Tarihi: 2016/12/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE