Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 286.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 286.Bölüm İzle

19 Mayıs 2018 Cumartesi

METHİ İÇÇA’NIN ÖLDÜĞÜNÜ ÖĞRENECEK Mİ?

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Methi, özlem içinde annesi ile yaşadıklarını hayal eder. İçinde kötü bir his vardır. Methi’ye ulaşamayan Thakur ailesi İçça’nın cenaze törenini yapar.

286. Bölüm
Methi, annesinin başına gelenleri bilmese de içindeki kötü hissin etkisindedir. Sürekli İçça’yı düşünen Methi çok üzgündür. Eski günleri hayal eder ve ağlar. Akash, Methi’nin haline üzülse de intikam duygusunun esiridir. Raghor, Methi’ye ulaşamamasının üzüntüsünü yaşar. Tüm sevenleri İçça’yı acı içinde uğurlar. Veer ise yıkılmış durumdadır. Damini’nin çığlıkları herkesin içini acıtır. Tapasya, İçça’dan nakledilen kalple yaşam savaşını kazanır ve gözlerini açar. Raghor buruk bir sevinçle törenden ayrılır ve Tapasya’nın yanına koşar. Methi kapıyı açtığında postacıyla karşılaşır. Mektubun üzerinde yengesi Surabbi’nin adını gördüğünde şaşırır. Mektubu okuyamadan Maiyya elinden alır. Maiyya, İçça’dan öcünü alamadan ölmesine sinir olur. Maiyya, Methi’ye annesinin öldüğünü haber verecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Mehra, Ajay Chaudhary, Pratima Kazmi

Eklenme Tarihi: 2018/05/19
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE