Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 306.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 306.Bölüm İzle

8 Haziran 2018 Cuma

TAPASYA ORTALIĞI KARIŞTIRIR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm 306.bölümüyle izle7.com’da. Kördüğüm’de bugün Methi, Akash’ın pastayı dışarıdan sipariş ettiğini öğrenir ve Akash’ın yalan söylemeye devam ettiğini düşünür. Akash’ın evde kalma hakkını kaybettiğini söyler.

306.Bölüm

Methi, pasta sipariş fişini bulur ve Akash’a yalan söylediği için çok kızar. Jogi ve Raghor, Methi’yi sakinleştirmek için uğraşsa da Methi, Akash’ı kovar. Raghor, Methi’ye Akash’ın ellerindeki yaraları gösterir. Methi’ye hediye almak için tamirhanede çalışan Akash’ın elleri nasır olmuştur. Methi, Mukta’ya Akash ile işbirliği yaptığı için ayrıca kızar. Öte yandan Vişnu, Mukta’ya aşkını açıklamak için doğru zamanı kollar. Ancak Tapasya’nın yanlış anlaması her şeyi değiştirir. Vişnu’nun bilgisayarında V ve M harflerini kalp içinde gören Tapasya, Vişnu’nun Methi’ye âşık olduğunu sanır. Methi’nin Akash’dan kurtulması için Vişnu’nun olmasına çok sevinir. Ancak Vişnu, Mukta’ya âşıktır. Tapasya’nın yanlış anlaması her şeyi değiştirir.

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/06/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE