Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 334.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 334.Bölüm İzle

6 Temmuz 2018 Cuma

METHİ AYAĞA KALKAR

Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 334.bölümüyle izle7.com’da. Kördüğüm’de bugün Ambika’nın hain planı Methi’yi sağlığına kavuşturur. Tekerlekli sandalyeye mahkûm olan Methi, yaşadığı bir anlık şokla yeniden yürümeye başlar.

334.Bölüm

Ambika’nın amacı zehirli yılanla Methi’yi öldürmektir. Ancak Ambika’nın kötü planı Methi’nin yürümesine sebep olur. Ambika’nın zehirli yılanı meyve sepetine koyduğunu bilmeyen Methi, yılanı gördüğünde yaşadığı korkuyla şok geçirir ve ayaklanır. Methi’nin yürüdüğünü gören Akash sevinçten deliye döner. Ambika ise Methi’yi Akash’dan uzaklaştırmayı amaçlarken ona yardım ettiği için kızgındır. Methi iyileştiğini Damini’ye sürpriz yaparak gösterir. Öte yandan Raghor her gün gördüğü yangın rüyasının etkisindedir. Geçmişe ait bilgi toplamak için resmi kaynakları araştıran Raghor, bir ipucu yakalar. Raghor daha önce görmediği bir kızı olduğunu öğrenir. Raghor’un kızı kim?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/07/05
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE