Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 347.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 347.Bölüm İzle

19 Temmuz 2018 Perşembe

METHİ’NİN HAYATI KURTULUR

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm 347.bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chubey’e Ambika’nın hayatta olduğunu bildiğini söyler. Chaubey gerçekleri inkâr eder ve Ambika’nın Methi yüzünden öldüğünü söyler. Methi’nin idam kararı kesinleşir.

347. Bölüm

Akash, Chaubey’den Ambika’nın saklandığı yeri söylemesini istiyor. Ambika’nın yaşadığını inkâr eden Chaubey, Methi’nin de Ambika gibi ölmesin, istiyor. Methi’nin idam günü gelir ve herkes çok çaresizdir. Akash ise Ambika ile buluştuğu evin adresini bulmaya çalışır. Bu konuda Mukta ve Vişnu’nun desteğini alır. Zor da olsa Ambika ve Chaubey’in saklandıkları evi tespit ederler. Ancak ikisinin de evden çıkmaya niyeti yoktur. Ambika, Methi idam edildikten sonra ortaya çıkacağını söyler. Akash saklandıkları evi ateşe verir. Chaubey canını kurtarır ve kaçar. Ancak Ambika’yı evden Raghor zorla çıkarır. Methi’nin idam edilmesine çok az zaman kalır. Akash polisleri aratır ve idamı durdurur. Methi son anda kurtulur. Ama Ambika, polisten aldığı silah ile Mukta’yı esir alır. Ambika’nın amacı ne?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/07/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE