Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 348.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 348.Bölüm İzle

20 Temmuz 2018 Cuma

MUKTA HAMİLEDİR

Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 348.bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Ambika suçunu itiraf eder ve hapse atılır. Maiyya ve Sankrant Methi’ye inanmadıkları için özür diler.

348.Bölüm

Akash sayesinde Ambika yakalanır ve tutuklanır. Gözünü hırs bürüyen tehlikeli birinden kurtuldukları için herkes rahatlar. Maiyya, Ambika ile işbirliği yaptığına çok pişmandır ve Methi’ye kendini affettirmeye kararlıdır. Sankrant da Methi’yi suçladığı için çok mahcuptur. Ancak Methi iyi niyetiyle hepsini affeder. Vişnu, Yuvan ile yaşadığı tartışmayı ve işten ayrıldığını Mukta’ya açıklar. Yuvan’ın masasında Mukta’nın resmini gören Vişnu’nun aklı iyice karışıktır. Ancak Mukta’ya şüphesinden bahsetmez. Yuvan geç saatlerde sık sık Mukta’yı arar. Vişnu biran evvel iyi bir iş bulup, Mukta’yı Yuvan’ın şirketinden çıkarmak ister. Öte yandan Mukta’nın hamile olduğunu öğrenen tüm ev halkı bayram eder.

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/07/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE