Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 350.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 350.Bölüm İzle

22 Temmuz 2018 Pazar

VİŞNU HAFIZASINI MI KAYBEDİYOR?

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm 350.bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Vişnu’nun işten ayrıldığını öğrenir ve ona iş teklif eder. Ancak Vişnu’dan hiç beklemediği bir tepki görür.

350. Bölüm

Vişnu, Yuvan ile yüzleştikten sonra farklı davranmaya başlar. Vişnu’nun işi bıraktığını öğrenen Akash, onu kendi şirketine işe başlaması konusunda ikna etmeye çalışır. Ancak Vişnu, Akash’ı suçlayıcı bir şekilde konuşur. Akash, Vişnu’nun sözlerinden sonra çok şaşırır. Methi ise Mukta’nın bebeği için hediyeler alır. Bu hediyeleri gören Nani, Meythi’yi kovmaktan beter eder. Mukta’yı küçük düşürmek için hediye aldığını söyler. Methi iyilik yapmak isterken gene kötülükle karşılaşır. Mukta ise Vişnu’nun yaşadığı duygu değişimlerinin farkında değildir. Nani, Vişnu’yu kötü göstermek için Vişnu’nun Akash ile yaptığı tartışmayı anlatır. Ama Mukta, Vişnu’ya sorduğunda o hiçbir şey hatırlamaz. Vişnu hafızasını mı kaybediyor?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…
Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/07/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE