Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 353.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 353.Bölüm İzle

25 Temmuz 2018 Çarşamba

AKASH MAHARANİ’NİN ELİNDEN KURTULABİLECEK Mİ?

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Kördüğüm 353.bölümüyle izle7.com’da. Kördüğüm’de bugün Akash, Vişnu’yu Maharani’nin adamlarının kaçırdığını düşünür ve oraya gider. Ancak Akash, Vişnu’yu bulamaz ve kendi başını belaya sokar.

353.Bölüm

Akash, Vişnu’yu bulmak isterken kendi hayatını tehlikeye attığının farında değildir. Akash, her yerde Vişnu’nun izini sürer ama bulamaz. Maharani’nin adamları Bundela konağına baskın yapar. Akash ve tüm aileyi esir alır. Onların Vişnu ile bir bağlantısı yoktur. Mahara’nin amacı, Akash’ın kurtardığı Kajiri’yi geri almaktır. Akash işkence görse de Kajiri’nin yerini söylemez. Akash bir fırsatını bulur ve eline geçirdiği telefonla Raghor’u arar ancak konuşamadan yakalanır. Methi de korkudan ne yapacağını şaşırmış durumdadır. Raghor, Akash’ın kendisine ihtiyacı olduğunu düşünür ve Bundela Konağına gider. Yuvan ise Mukta’nın güvenini kazanmanın mutluluğu ile planlarını uygular. Vişnu’yu evinde ilaçla uyutan kişi Yuvan’dır. Ancak Mukta, Yuvan’a çok güvenir ve ailesine verdiğin zararı anlayamaz. Vişnu bulunacak mı? Akash, Mahara’nin elinden kurtulabilecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/07/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE