Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 354.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 354.Bölüm İzle

26 Temmuz 2018 Perşembe

AKASH’IN PLANI İŞE YARAYACAK MI?

Kanal 7’nin büyük ilgiyle izlenen günlük Hint dizisi Kördüğüm 354.bölüm izle7.com’da.  Kördüğüm’de bugün Akash, Raghor sayesinde Maharani’nin adamlarından kurtulur. Ancak Maharani, Methi’yi esir alır ve ölümle tehdit eder.

354.Bölüm

Akash, Maharani’nin elinden kaçmayı başarır ve diğerlerini de kurtarmak için Raghor’dan yardım ister. Akash, konağa geldiğinde Methi’nin Maharani tarafından kaçırıldığını öğrenir. Maharani, Kajiri’nin yerini söylemeden Methi’yi serbest bırakmayacağını söyler. Akash, Maharani’nin mekânına gelip her yerde Methi’yi arar ama bulamaz. Methi ise o sırada Maharani’nin verdiği ilaçların etkisi ile baygın bir şekilde yatmaktadır. Öte yandan Mukta da Vişnu’nun durumundan Akash’ı sorumlu tutar. Mukta, suçsuz yere Akash’a iftira ettiğinin farkında değildir. Akash’ın tek isteği Methi’yi bulmaktır. Bunun için Akash, Kanha ve Raghor’un da dâhil olduğu bir plan yapar. Akash, Methi’yi kurtarabilecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/07/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE