Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 355.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 355.Bölüm İzle

27 Temmuz 2018 Cuma

METHİ ZOR GÜNLER GEÇİRİR

İlgiyle izlenen günlük Hint dizisi Kördüğüm’ün 355.bölümünü izle7.com’da izleyebilirsiniz. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Maharani, Kajiri gelmeden Methi’yi serbest bırakmamaya kararlıdır. Methi zor şartlar altında Akash’ın kendisini kurtarmasını bekler.

355.Bölüm

Maharani, Kajiri teslim edilmeden Methi’yi bırakmayacağını söyler. Akash, Methi için çok endişe etse de Kajiri’nin hayatını da düşünür. Damini’nin korumasında yaşayan Kajiri olanlardan kendini sorumlu hisseder ve Methi’nin haline çok üzülür. Methi ise Akash’ın eninde sonunda kendisini Maharani’den kurtaracağını umut eder. Raghor, Methi’yi bırakması karşılığında Maharani’ye çok fazla para vereceğini söyler. Ancak Maharani’nin aklı Kajiri’dedir. Anlaşmayı kabul etmez. Methi, yaşadığı zor anları Akash’ı düşünerek atlatmaya çalışır. Bir tarafta Akash, bir tarafta Jogi olmak üzere herkes Methi’ye yardım etmenin peşindedir. Methi, Akash’a kavuşabilecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/07/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE