Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 361.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 361.Bölüm İzle

2 Ağutos 2018 Çarşamba
METHİ NEREYE GİTTİ?

Gündüz kuşağının ilgi gören dizisi Kördüğüm’de bugün Methi, Akash ile konuşmanın yaşadığı hayal kırıklığıyla evi terk eder. En son Mukta ile telefonla konuşan Methi, kendini unutturana kadar dönmeyeceğini söyler.

361. Bölüm

Mukta, Methi ile konuşur ve Akash’ı terk etme kararından döndürmeye çalışır. Ancak Methi, çok kararlıdır. Akash’ın baba olmasının önüne geçmek istemediğini söyler. Mukta, Methi’yi ikna edemeyeceğini anlayınca Akash’a durumu haber verir. Akash, Methi’nin telefonuna bir türlü ulaşamaz. Bir taraftan Mukta bir yandan da Akash, Methi’nin peşine düşer. Ancak takip ettikleri otobüsten Methi çıkmaz. Raghor ile birlikte karakola giden Akash, bu kez de polislerle tartışmaya başlar. Akash, polise saldırdığı için hapse atılır. Tüm ev halkı Methi’den haber bekler. Methi’nin nereye gittiği ortaya çıkacak mı?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/08/02
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE