Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 362.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 362.Bölüm İzle

3 Ağutos 2018 Cuma
METHİ İNTİHAR SALDIRISINA KURBAN MI OLACAK?

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Methi, Damini ile birlikte bir tren yolcuğuna çıkar. Kompartımanda tanıştığı Fida ile sohbet eden Methi, başına gelecek beladan habersizdir.

362. Bölüm

Methi, Akash’tan uzağa giderse onun kendisini unutup yeni bir hayat kuracağından emindir. Bu düşüncesine Damini’yi de ikna eden Methi, trenle ülke değiştirmek için yola çıkar. Ancak trende bir intihar bombacısı vardır ve Methi, onunla arkadaş olur. Akash ise kefaletle hapisten çıkmayı başarır ve kaldığı yerden Methi’nin izini sürmeye devam eder. Methi, aynı kompartımanı paylaştığı kişinin çantasında bomba taşıdığından habersizdir. Suikastçı kadın Fida ile sohbet eden Methi, onu çok sever. Fida da Methi’nin iyiliğinden çok etkilenir. Onun olduğu trende bomba patlatmak konusunda kararsız kalır. Ancak Fida’nın kocası pek merhametli biri değildir. Methi ve Damini bombalı saldırıdan sağ kurtulabilecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/08/02
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE