Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm 369.Bölüm İzle

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 369.Bölüm İzle

10 Ağutos 2018 Cuma

AKASH ASGAR ENGELİNİ GEÇEBİLECEK Mİ?

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Asgar ve Methi bomba yüklü çantayla güvenlik noktasından geçmeyi başarır.

369. Bölüm

Asgar, günlerdir planladığı eylemi gerçekleştirmek için tüm hazırlıkları tamamlar. Methi’yi evden ailesine götürecekmiş gibi çıkarır. Asgar, Methi’nin eline bomba düzeneği yerleştirilmiş çantayı verir. Methi güvenlik noktasından geçtiği sırada elektirik kesilir ve güvenlik görmeden geçer. Öte yandan Methi’nin olduğu festival alanında Akash da onu aramaktadır. Ancak Methi, kılık değiştirdiği için tanınmaz durumdadır. Asgar düzeneği patlamak için düğmeye bastığında bomba patlamaz. Bomba ihbarından sonra ortalık karışır. Polisler Asgar’dan şüphelenir. Ama Methi, onun kurtulmasına yardım eder. Akash ise o hengâmede Methi’yi görmeyi başarır. Akash, bu kez Methi’ye ulaşabilecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Eklenme Tarihi: 2018/08/08
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE