Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm (Uttaran) 22. Bölüm İzle 29 Haziran Pazartesi

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 22. Bölüm İzle

İKİ FARKLI YAŞAMIN ORTAK ÖYKÜSÜ ‘’KÖRDÜĞÜM’’ KANAL 7’DE…

Ekranların günlük Hint dizisi Kördüğüm 29 Haziran Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 22. bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Thakur kendini affettirmek için İçça’ya kendi kızı gibi davranır. Ona bir sürü hediyeler alır ve Tapasya ile aynı şartlarda yaşamasını sağlamak için uğraşır.

22. Bölüm

Thakur ve Divya, Damini’nin ne kadar fedakâr ve iyi biri olduğunu anlar. Babasının ölümüne neden olduğu için kendisini çok suçlu hisseden Thakur, İçça’ya kızına sunduğu imkanları sağlar. İçça ile Tapasya aynı okula gitmeye başlar. Ancak okuldaki bazı öğrenciler İçça ile dalga geçer. Tapasya ise okulun ilk günlerinde kız kardeşi gibi İçça’ya sahip çıkar. İlerleyen zamanlarda babasının İçça’ya daha ilgili davrandığını düşünen Tapasya ona kıskançlık duyar.

Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha… Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün saat 19:00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2020/06/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE