Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm (Uttaran) 36. Bölüm İzle 13 Temmuz Pazartesi

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 36. Bölüm İzle

Ekranların sevilen günlük dizisi Kördüğüm 13 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 36. bölümüyle izle7.com’da. Hint dizi severler Kördüğüm’de bugün Veer Tapasya ile görüşüp onun evlilik konusunda son kararını öğrenir. Tapasya’nın olumsuz kararı Veer’i üzmez çünkü onun kalbinde İçça vardır. Tapasya ve Veer birbirleri için uygun olmadıklarını anlar. Bu kararı tüm aileye açıklayan Veer herkesi şaşırtır.

36. Bölüm

Tapasya’da beklediği sıcaklığı ve sevgiyi bulamayan Veer, İçça’dan hoşlandığını söyler. Bunun üzerine büyükanne ve Divya İçça’yı suçlar. Tüm ev halkı hem Damini’ye hem de İçça’ya sırt çevirir. Veer’in Tapasya yerine İçça’yı seçmesi büyükanneyi çileden çıkartır. Kendisini suçlu hisseden İçça, suçsuz olduğunu kanıtlamak için büyükannenin bulduğu Prakanj ile evlenmeyi kabul ettiğini söyler. Damini kızının sevmediği biri ile evlenmesine tepki gösterse de İçça kararlıdır.

Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha… Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün saat 19:00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2020/07/11
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE