Dizi 'Kördüğüm'

Pazartesi-Çarşamba - 08:45

Kördüğüm (Uttaran) 37. Bölüm İzle 14 Temmuz Salı

Kördüğüm Hint Dizisi (Uttaran) 37. Bölüm İzle

Ekranların sevilen Hint dizisi Kördüğüm 14 Temmuz Salı günü yayınlanan son bölümü 37. bölümüyle izle7.com’da. Hint dizi severler Kördüğüm’de bugün Veer, İçça ile son kez konuşur ve ona olan duygularını anlatır. İçça, Veer’e âşık olduğunu herkesten gizler ve Prakanj ile nişanlanmayı kabul eder.

37. Bölüm

Veer İçça ile evlenmek için elinden geleni yapsa da bir türlü İçça’yı ikna edemez. İçça, Veer’e âşık olduğunu kendine bile itiraf edemez. Veer ile evlenmeyi Tapasya ve onu yetiştiren aileye ihanet olarak görür. Thakur’un şehir dışında olmasını fırsat bilen büyükanne İçça’ya hiç uygun olmayan Prakanj ile nişan töreni yapar. Nişan sırasında eve gelen Thakur gördüğü manzara karşısında çok şaşırır ve Divya’ya kızar.

Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha… Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün saat 19:00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

Eklenme Tarihi: 2020/07/13
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE