Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 100. Bölüm İzle 30 Haziran Salı

Masum – Saathiya 100. Bölüm İzle

30 Haziran Salı

MODİ AİLESİNİ BEKLEYEN SÜRPRİZ

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 30 Haziran Salı günü yayınlanan son bölüm 100. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi bahar festivali için kiraladığı elbiseyi yanlışlıkla yırtar ve suçu Gopi’ye atmaya çalışır. Festivalde ise herkesi kızdıracak bir sürpriz vardır.

100. Bölüm

Rashi’nin müsrifliği Kokila’nın canını sıkar. Rashi’yi kızdırmak isteyen Kokila gelini Gopi’ye güzel bir elbise alır. Rashi ise denediği elbiselerden birini yanlışlıkla yırtar. Suçu Gopi’ye atmayı düşünen Rashi bunun için bir yol arar. Gopi ise bahar festivali için kayınvalidesinin aldığı elbiseyi giyer. Ahem onu bu halde görünce çok şaşırır fakat bunu belli etmemeye çalışır. Bahar festivalindeyse herkesi büyük bir sürpriz bekler.

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/06/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE