Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 106. Bölüm İzle 6 Temmuz Pazartesi

Masum – Saathiya 106. Bölüm İzle

6 Temmuz Pazartesi

RASHİ’NİN OYUNU ORTAYA ÇIKIYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Masum – Saathiya 6 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 106. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi eve döndüğünde Kokila tarafından herkesin içinde rezil edilir. Rashi’yi bundan sonra neler bekliyor?

106. Bölüm

Cigar Rashi’yi almak için Urmila’nın evine gelir. Rashi onunla birlikte dönebilmek için şart koşar. Eve döndüklerinde Kokila Rashi’ye hesap sorar. Yalan söylemeye devam eden Rashi bir an önce kurtulmaya çalışır. Fakat Kokila yalanlarından haberdar olduğunu söyler. Rashi’nin yalanlarına tahammül edemeyen Kokila tüm yaşananları ailesine anlatır. Herkesin içinde rezil olan Rashi göz yaşlarına boğulur. Rashi’yi bundan sonra neler bekliyor?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/07/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE