Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 107. Bölüm İzle 7 Temmuz Salı

Masum – Saathiya 107. Bölüm İzle

7 Temmuz Salı

URMİLA KOKİLA’YI TEHDİT EDİYOR

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 7 Temmuz Salı günü yayınlanan son bölüm 107. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Urmila Rashi’nin evine geri dönmesi için büyük bir oyun oynar. Fakat Kokila ve Cigar’ın masum olduğu ortaya çıkar. Urmila’nın bir sonraki adımı ne olacak?

107. Bölüm

Urmila kızının yeniden Modi evine girmesi için bir plan yapar ve Rashi’yle birlikte evin önünde yatar. Kokila hiç kimseyi onlarla konuşturmaz. Bunun üzerine Urmila Rashi’nin kollarını morartır ve polisi arar. Polisler eve geldiğinde Urmila Rashi’nin Cigar ve Kokila’dan şikayetçi olduğunu söyler. Fakat Rashi kimsenin kendisine bir şey yapmadığını itiraf etmek zorunda kalır. Kokila Urmila ve Rashi’yi evden kovar. Planları tutmayan Urmila Kokila’yı tehdit eder. Urmila ne planlıyor?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/07/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE