Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 109. Bölüm İzle 9 Temmuz Perşembe

Masum – Saathiya 109. Bölüm İzle

9 Temmuz Perşembe

ANNEANNE GERÇEKLERİ ÖĞRENECEK Mİ?

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 9 Temmuz Perşembe günü yayınlanan son bölüm 109. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila’nın annesi Rashi için Modi ailesinin evine gelir. Rashi’yi kovduğu için Kokila’ya kızan anneanne küçük gelininin gerçek yüzünü öğrenebilecek mi?

109. Bölüm

Urmila Rashi’yi de alır ve Kokila’nın annesine gider. Kokila’nın bir tek annesinin sözünü dinlediğini iyi bilen Urmila Rashi’nin haksız yere evden atıldığını söyler ve onu Modi ailesinin evine getirir. Fakat anneannenin unutkanlığı başlarına iş açar. Kokila ve Hetal anneanneye Rashi ile yaşadıklarını anlatmak için uygun vakti bekler. Anneanne ise Kokila’ya Rashi’nin her şeyi anlattığını söyler ve ona kızar. Kokila Rashi’nin gerçek yüzünü annesine anlatabilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/07/07
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE