Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 117. Bölüm İzle 17 Temmuz Cuma

Masum – Saathiya 117. Bölüm İzle

17 Temmuz Cuma

GOPİ’Yİ BEKLEYEN TEHLİKE

Ekranların sevilen dizisi Masum – Saathiya 17 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölüm 117. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Gopi’yi parka götürür. Rashi’nin dengesini kaybedip sandalyeyi bırakmasıyla Gopi bir anda kendisini büyük bir tehlikede bulur. Gopi zamanında durmayı başarabilecek mi?

117. Bölüm

Rashi Gopi’yi hava alması için parka götürmek ister. Kokila Rashi’ye güvenmese de Hetal’in ricası üzerine izin vermek zorunda kalır. Rashi Gopi’yle birlikte evden çıkar. Fakat ayağı kayan Rashi Gopi’nin tekerlekli sandalyesini tutmayı bırakır. Bir anda kontrolden çıkan sandalye Gopi’yi dikenli tellerin üzerine doğru götürür. Gopi’yi almaya gelen Ahem ve Kokila onun düştüğü durumu görünce büyük bir panik yaşar. Gopi tellere çarpmadan durabilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/07/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE