Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 119. Bölüm İzle 19 Temmuz Pazar

Masum – Saathiya 119. Bölüm İzle

19 Temmuz Pazar

GOPİ VE AHEM İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE

Sevilen dizi Masum – Saathiya 19 Temmuz Pazar günü yayınlanan son bölüm 119. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Gopi ve Ahem, Rashi ile Cigar’ı barıştırmak için harekete geçer. Kokila ise onların bir iş çevirdiğini anlar. İkilinin planları işe yarayacak mı?

119. Bölüm

Gopi Ahem’e Rashi ve Cigar’ın arasını düzeltmek istediğini söyler. Ahem ilk başta buna karışmak istemese de Cigar’ın mutluluğu için ara bulucu olmayı kabul eder. Her fırsatta Rashi ve Cigar’ı bir araya getirmeye çalışan ikili Kokila’nın dikkatini çeker. Kokila oğlu ve gelininin bir şey gizlediğini düşünür ve gözlerini onların üzerinden ayırmaz. Cigar ise Rashi’den kaçmak isterken kendisini hep onun yanında bulur. Ahem ve Gopi’nin iş birliği işe yarayacak mı?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/07/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE