Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 123. Bölüm İzle 23 Temmuz Perşembe

Masum – Saathiya 123. Bölüm İzle

23 Temmuz Perşembe

AHEM BÜYÜK BİR ÇIKMAZDA

Sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 23 Temmuz Perşembe günü yayınlanan son bölüm 123. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila Ahem’in sosyal hayatı yüzünden işlerini ihmal ettiğini düşünür ve çok öfkelenir. Annesinin öfkesi yüzünden Gopi’den uzaklaşan Ahem çaresiz kalır. Gopi ise ondaki bu değişimi anlayamaz. Gopi neler olduğunu öğrenebilecek mi?

123. Bölüm

Ahem Gopi’yle birlikte kuyumcuya gider. Kokila Ahem’in mesai saati içinde Gopi’yle dışarı çıkmasından rahatsız olur. O sırada Ahem’in anlaşma yapmak istediği bir müşterisi eve gelir. Ahem’in yokluğunda müşteriye Cigar yardımcı olur. Kokila bunu görünce sosyal hayatı yüzünden işini ihmal ettiğini söyleyerek Ahem’e çok kızar. Annesinin tepkisi karşısında şok olan Ahem ne diyeceğini bilemez. Morali bozulan Ahem odasına çekilir ve kendisini Gopi’den soyutlar. Ne olduğunu anlayamayan Gopi ise bu duruma çok bozulur. Gopi Ahem’in derdinin ne olduğunu öğrenebilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/07/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE