Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 124. Bölüm İzle 24 Temmuz Cuma

Masum – Saathiya 124. Bölüm İzle

24 Temmuz Cuma

RASHİ HETAL’İN KALBİNİ KAZANABİLECEK Mİ?

Ekranların sevilen dizisi Masum – Saathiya 24 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölüm 124. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Kokila Ahem’in işlerini Cigar’ın yürütmesinden çok rahatsız olur. Rashi ise annesinin verdiği akılla Hetal ile arasını düzeltmeye çalışır. Rashi başarılı olabilecek mi?

124. Bölüm

Kokila Ahem’in şirkete gitmesine izin vermeyince tüm işlerini Cigar yürütür. Ahem’in başlattığı projeleri Cigar’ın imzalatması ve büyük başarılar elde etmesi Kokila’yı rahatsız eder. Cigar’ın başarısı için evde tören düzenlenir. Parag törenin açılışını Ahem ve Gopi’nin yapmasını isteyince Rashi çok bozulur. Urmila kızının halini görünce ona kayınvalidesiyle arasını düzeltmesini söyler. Annesinin dediklerini yapan Rashi, Hetal’in kalbini kazanabilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/07/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE