Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 127. Bölüm İzle 27 Temmuz Pazartesi

Masum – Saathiya 127. Bölüm İzle

27 Temmuz Pazartesi

MODİ AİLESİNDE BÜYÜK GERGİNLİK

Ekranların sevilen dizisi Masum – Saathiya 27 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 127. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Cigar’a araba alma kararı Rashi’yi çok sevindirir. Fakat Cigar’ın babası yeni arabayı yeğeni Ahem’e verip onun arabasını Cigar’ın kullanmasını söyler. Bu durum ailede nasıl bir gerginliğe yol açacak?

127. Bölüm

Hetal gelini Rashi’nin dolduruşları sayesinde Kokila’ya karşı soğuk davranır. Kokila yıllardır kardeş gibi gördüğü eltisinin bu davranışlarını anlamlandıramaz. Rashi ise Cigar ile arasını düzeltmek için elinden geleni yapar. Cigar’a yeni bir araba alınmasına karar verilir. Ahem Cigar’ın kendi arabasını çok sevdiğini, aynı modelden alınmasını söyler. Amcası ise aynı arabadan iki tane olmasının gereksiz olduğunu belirtip yeni arabayı Ahem’in almasını ve Cigar’ın ise diğer arabaya geçmesini ister. Hetal kocasının böyle bir karar almasına çok bozulur. Bu durum iki aile arasında nasıl bir gerginliğe yol açacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/07/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE