Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 141. Bölüm İzle 10 Ağustos Pazartesi

Masum – Saathiya 141. Bölüm İzle

10 Ağustos Pazartesi

AHEM İÇİN SÜRPRİZ PARTİ!

Sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 10 Ağustos Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 141. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Anita’nın Ahem’e yakın davranışları Gopi’yi kıskandırır. Anita’nın varlığı ev halkını rahatsız etmeye başlar ve Rashi ile Ahem’in annesi birlik olur.

141. Bölüm

Rashi ile Kukila Anita’ya karşı plan yapar. Ahem’in doğum gününü çok sıcak bir şekilde kutlayan Anita dikkatlerden kaçmaz. Bu yakın doğum günü kutlaması Gopi’yi üzer. Anita’nın doğum günü çiçeği ev halkının da merak konusu olur. Ancak Kukila, Gopi’den önce Anita’nın Ahem’in doğum gününü kutlamasından rahatsız olur. Rashi ve Kukila bunun üzerine Gopi’ye yardım etmeye çalışır. Ahem’e doğum günü partisi hazırlamak için birlik olurlar. Ama Gopi’nin aklında Anita’nın davranışları vardır.

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/08/07
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE