Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 152. Bölüm İzle 21 Ağustos Cuma

Masum – Saathiya 152. Bölüm İzle

21 Ağustos Cuma

GOPİ’Yİ BEKLEYEN SÜRPRİZ

Masum’da bugün Ahem’in bakmak için eve getirdiği köpek Gopi’yle konuşmasını sağlar. Rashi ise köpekten çok korkar ve onu evden atar. Köpeği aramak için dışarı çıkan Gopi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor?

152. Bölüm
Ahem Kokila ve Gopi’yle olan sorunlarını çözmek için uğraşır fakat her şey daha da kötüleşir. Cigar Ahem’i teselli ederken Gopi onları duyar. Öte yandan Kokila kendisini ziyarete gelen kardeşi Jigna’nın sürekli kocası Parag’ın yanında olmasından çok rahatsız olur. Parag’ın günlüğünün Jigna’nın odasında olduğunu gören Kokila neye uğradığını şaşırır. Gopi ise Ahem ile aralarındaki gerginlik yüzünden çok üzgündür. Ahem’in bakmak için eve getirdiği yavru köpek ikisinin arasında bir köprü olur. Fakat Rashi köpeği görünce çok korkar ve onu dışarı salar. Köpeğin kaybolduğunu fark eden Gopi onu bulmak için her yeri arar. Ahem ve Gopi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölüm 148. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/08/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE