Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 153. Bölüm İzle 22 Ağustos Cumartesi

Masum – Saathiya 153. Bölüm İzle

22 Ağustos Cumartesi

KOKİLA VE PARAG ARASINDA NELER OLUYOR?

Masum’da bugün Gopi’nin geçirdiği kaza Ahem’in hatasını anlamasını sağlar ve ikisi arasındaki buzlar erir. Kokila ise kendisi için hazırlanan partiden habersizdir. Kokila ve Parag arasında neler oluyor?

153. Bölüm

Gopi kaza geçirir ve Ahem onu hastaneye kaldırır. Karısı ve çocuğunun hayatının tehlikede olduğunu öğrenen Ahem çok endişelenir. Ahem’in korkusu Kokila ve Gopi’nin onu affetmesini sağlar. Gopi iyileşip eve döndüğünde herkes onun üzerine titrer. Gopi’yi kıskanan Rashi ise annesinin dolduruşuna gelir ve bebek sahibi olmayı istediğini tüm ailenin içinde dile getirir. Öte yandan evde Kokila ve Parag’ın evlilik yıl dönümleri için sürpriz parti düzenleme kararı alınır. Partiden habersiz olan Kokila ve Parag arasında neler olacak?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölüm 148. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/08/21
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE