Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 154. Bölüm İzle 23 Ağustos Pazar

Masum – Saathiya 154. Bölüm İzle

23 Ağustos Pazar

RASHİ’NİN SİNSİ PLANI

Masum’da bugün Kokila ve Parag arasında büyük bir kırgınlık yaşanır. Şirket için gereken çizimi Parag yapar. Fakat Rashi büyük bir tuzak hazırlar. Rashi’nin planı nelere sebep olacak?
154. Bölüm
Evde Kokila ve Parag için hazırlanan parti büyük bir soruna yol açar. Kocasını yanlış anlayan Kokila herkesin içinde rezil olur. Gururu kırılan Parag ise Kokila ile küser. Şirket için bir çizime ihtiyaç duyan Ahem Gopi’nin fikriyle çizimi babasının yapmasını ister. Parag Ahem’in istediği çizimi istenilen saate yetiştirir. Fakat onun ve Gopi’nin zor duruma düşmesini isteyen Rashi Parag’ın çizimlerine su döker. Rashi’nin bu çirkin oyunu nelere sebep olacak?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölüm 148. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/08/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE