Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:30

Masum - Saathiya 156. Bölüm İzle 25 Ağustos Salı

Masum – Saathiya 156. Bölüm İzle

25 Ağustos Salı

RASHİ’NİN BAŞI DERTTE

Masum’da bugün Cigna ve Samir sade bir törenle evlenmek ister. Urmila ise Kokila’yı zor duruma düşürmek için bir plan yapar. Başı belaya giren Rashi nasıl hesap verecek?

156. Bölüm

Kokila annesinin onay vermesiyle Samir ve Cigna’nın evlenmesine ikna olur. Samir ve Cigna düğün törenlerinin aile arasında olmasını ister. Kokila bu düğünü komşularından gizlemek ister ve herkesi uyarır. Urmila ise Rashi’den düğünü komşulara bildirmesini ister. Rashi buna ilk başta itiraz etse de annesinin dediğini yapmak zorunda kalır. Düğün sırasında bir anda gelen misafirler başta Kokila olmak üzere herkesi şok eder. Başı büyük bir derde giren Rashi Kokila’ya nasıl hesap verecek?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölüm 148. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/08/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE