Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 159. Bölüm İzle 28 Ağustos Cuma

Masum – Saathiya 159. Bölüm İzle

28 Ağustos Cuma

GOPİ’Yİ BEKLEYEN TEHLİKE

Masum’da bugün Rashi ve Urmila Gopi’yi herkesin içinde küçük düşürmek için bir plan yapar. Kalpleri kıskançlıkla dolan ikilinin planları içe yarayacak mı?

159. Bölüm

Gopi’nin tüm ailenin sevgisini kazanması Urmila ve Rashi’yi kıskançlık krizine sokar. Bayram töreninde Modi ailesini kendi evine çağıran Urmila Gopi’yi rezil edecek bir plan hazırlar. Rashi’yle birlikte Gopi’nin tören için hazırladığı kaymak kabını değiştiren Urmila hazırladığı plandan son derece emin bir şekilde olacakları izlemeye başlar. Tören alanına boş kabın asıldığını fark eden Gopi Ahem’den yardım ister. Ahem ve Gopi Urmila’nın sinsi oyununu alt edebilecek mi?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölüm 148. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/08/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE