Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 16. Bölüm İzle 7 Nisan Salı

Masum – Saathiya 16. Bölüm İzle

7 Nisan Salı

GOPİ’YE BÜYÜK SÜRPRİZ

Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Masum – Saathiya 7 Nisan Salı günü yayınlanan son bölüm 16. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Urmila ve Rashi Gopi’yi zor duruma düşürmek istese de onu artık koruyan biri vardır. Gizlice Gopi’ye yardım eden kişi kim?

16. Bölüm

Kokila Mehra ailesinin Kinjal’i gelinleri olarak görmesiyle çok mutlu olur. Urmila ve Rashi ise Gopi üzerindeki oyunu sürdürür. Gopi herkesin kendisine iyi davrandığını o yüzden onlara karşı kötü olamayacağını söyler. Herkesin Gopi’yi övmesiyle iyice hırslanan Rashi olanları annesine anlatır. Urmila Gopi’ye yardım eden biri olduğunu düşünür ve kızını uyarır. Gopi’yi koruyan kişi kim?

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alacak.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de olacak.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce amcası onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.
Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum 23 Mart’tan itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/04/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE