Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 160. Bölüm İzle 29 Ağustos Cumartesi

Masum – Saathiya 160. Bölüm İzle

29 Ağustos Cumartesi

RASHİ VE URMİLA’DAN GOPİ’YE TUZAK

Masum’da bugün Rashi Gopi’nin turşularına kendi adını vermek için çok uğraşır fakat başarısız olur. Rashi ve Urmila’nın Gopi’ye zarar verme çabaları işe yarayacak mı?

160. Bölüm

Gopi’nin turşuları dağıtıma hazırlanır. Firma sahibi turşulara bir isim verilmesi gerektiğini söyler. Rashi bir yolunu bulup turşulara kendi adını vermeyi başarır. Fotoğraf çekimi için hazırlanan Rashi çok heyecanlanır fakat başına hiç beklemediği bir olay gelir. Bu sorun yüzünden Rashi’nin çekimi iptal olur. Fotoğrafçı ise Gopi’nin doğal hallerinin fotoğrafını çeker ve bunları firma sahibine göstermek ister. Planları bozulan Rashi büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Başına gelenleri annesine anlatan Rashi onun verdiği akılla Gopi’ye tuzak kurar. Rashi ve Urmila’nın planları işe yarayacak mı?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölüm 148. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/08/28
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE