Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 161. Bölüm İzle 30 Ağustos Pazar

Masum – Saathiya 161. Bölüm İzle

30 Ağustos Pazar

GOPİ VE DAVAL ORTAK OLUYOR

Masum’da bugün Gopi ve Ahem Daval’in turşu işine ortak olmasını ister. Önceki işinde büyük zarar gören Daval işi kabul eder. Gopi’nin işi büyütmesini kabullenemeyen Urmila ne yapacak?

161. Bölüm

Urmila Gopi’nin siparişlerinin yer aldığı kamyonun uçağa yetişmemesi için elinden geleni yapar. Fakat yanlış teslimat olduğunu gören Daval, Urmila’nın planlarını suya düşürür. Daval’in bu hamlesi kendisini zor duruma sokar ve teslimatını yapamaz. Bunları öğrenen Kinjal öfkeyle Gopi’nin karşısına çıkar ve olanlardan dolayı onu suçlar. Ahem ise kardeşini yatıştırmak ve Daval’in zararını gidermek için onlara ortaklık teklif eder. Urmila’nın bu iş birliğine tepkisi ne olacak?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Masum – Saathiya 18 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölüm 148. bölümüyle izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/08/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE