Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:30

Masum - Saathiya 168. Bölüm İzle 6 Eylül Pazar

Masum – Saathiya 168. Bölüm İzle

6 Eylül Pazar

RASHİ HASTANELİK OLUYOR

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Masum – Saathiya 6 Eylül Pazar günü yayınlanan son bölüm 168. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün midesi bulanan Rashi hamile olduğunu düşünür. Fakat böbrek taşı düşüren Rashi’nin durumu ağırlaşır. Rashi’yi bekleyen sürpriz ne?

168. Bölüm

Gopi Rashi’nin hamile olduğundan şüphelenir. Bu haber tüm ailede büyük bir sevinçle karşılanır. Kokila Rashi’yi doktora götürür. Fakat doktor Rashi’nin hamile olmadığını söyler. Gerçekleri öğrenen Rashi yıkılır. Urmila ise hamile yalanını sürdürmesini tembih eder. Rashi’ye alkolle ilaç hazırlayan Urmila kendi kuyusunu kazar. Rashi alkolün etkisiyle tüm gerçekleri ailesine anlatır. Köşeye sıkışan Urmila ne yapacağını şaşırır. Rashi ise bir anda fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Rashi’nin hayatı tehlikede mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/09/04
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE