Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 172. Bölüm İzle 10 Eylül Perşembe

Masum – Saathiya 172. Bölüm İzle

10 Eylül Perşembe

GOPİ ORTA YOLU BULACAK MI?

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 10 Eylül Perşembe günü yayınlanan son bölüm 172. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Savita Kokila’yı alt etmek için çalışır fakat kendi hataları yüzünden herkese rezil olur. Gopi ise bir çözüm yolu bulur. Gopi ve Kokila’nın hamlesi işe yarayacak mı?

172. Bölüm

Modi ailesinin evinde bayram telaşı başlar. Savita bayram organizasyonunu üstlendiğini Kokila’ya söylemeye gelir. Kokila Savita’nın bu organizasyonu başaramayacağını düşünür. Bayram töreninin yapılacağı yere giden Savita ve Kokila, tören meydanını başkasının kiraladığını öğrenir. Kokila Savita’nın yaptığı hatayı düzeltmeye çalışır. Yenilgiye uğrayan Savita boş durmaz ve kendince bir çözüm üretir. Gopi ise kayınvalidesinin yanında durur ve bu sorunu çözmeye çalışır. Gopi’nin planı Savita’nın yol açtığı karışıklıkları çözecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/09/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE