Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 180. Bölüm İzle 18 Eylül Cuma

Masum – Saathiya 180. Bölüm İzle

18 Eylül Cuma

GOPİ VE AHEM’E BÜYÜK ŞOK

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 18 Eylül Cuma günü yayınlanan son bölüm 180. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün eve yardımcı olarak alınan Nilam, Gopi’nin bebeğini kaçırmak için harekete geçer. Onun gerçek niyetini öğrenen Rashi Gopi ve bebeğini koruyabilecek mi?

180. Bölüm

Hetal çarşıda biriyle tanışır ve ona yardım etmek için hizmetli olarak eve alır. Eve gelen yeni yardımcı Nilam’ın kurnazlığı Rashi ve Methi’nin dikkatini çeker. Rashi Methi’yle Nilam’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için sözleşir. Nilam’ın telefonunu gizlice ele geçiren Rashi, mesajlardan onun Ahem ve Gopi’nin bebeğini kaçırmak için geldiğini öğrenir. Rashi öğrendiklerini Kokila’ya anlatmak ister fakat Kokila onu dinlemez. Rashi Gopi ve Ahem’i Nilam’dan koruyabilecek mi?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/09/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE