Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:30

Masum - Saathiya 189. Bölüm İzle 27 Eylül Pazar

Masum – Saathiya 189. Bölüm İzle

27 Eylül Pazar

RASHİ YARIŞI KAZANACAK MI?

Masum’da bugün Rashi mahallede düzenlenen karpuz yarışmasına katılmak için adaylığını koyar. Komşusuyla birlikte büyük bir rekabete giren Rashi kazanabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 27 Eylül Pazar günü yayınlanan son bölüm 189. bölümüyle izle7.com’da.

189. Bölüm

Gopi’nin fikri sayesinde Rashi yeniden konuşmaya başlar. Bahçeye ektiği karpuza gözü gibi bakan Rashi, komşularıyla rekabete girer. Dakşa, Rashi’nin karpuzunun büyüdüğünü görünce onun kazanmasını önlemek için bir tuzak kurar. Gopi son anda tuzağı fark eder ve karpuzu kurtarır. Yarışma günü geldiğinde ikisi de karpuzlarını jüri önüne çıkarır. En iyi karpuz yarışmasının kazananı kim olacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/09/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE