Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 195. Bölüm İzle 3 Ekim Cumartesi

Masum – Saathiya 195. Bölüm İzle

3 Ekim Cumartesi

RASHİ ANNESİNİN EVİNE DÖNÜYOR

Masum’da bugün Rashi Gopi’nin baskılarından kaçmak için annesinin evine gider. Gopi ve Rashi arasındaki çekişmenin galibi kim olacak? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 3 Ekim Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 195. bölümüyle izle7.com’da.

195. Bölüm

Rashi Gopi’nin baskılarına dayanamaz ve annesinin evine gider. Fakar Urmila Rashi’nin sürekli bir şey istemesinden rahatsız olur. Annesinin isyanını gören Rashi evden gideceğini söyler. Kızını kaybetmek istemeyen Urmila onun gitmesini önlemeye çalışır. Gopi ise evdekilerin Rashi’yi özlediğini gördükçe kendisinin hata yaptığını düşünmeye başlar. Rashi Gopi’nin isteklerini yapmamak için ona baskın çıkmaya çalışır. Gopi ve Rashi arasındaki mücadeleyi kim kazanacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/10/02
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE