Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 205. Bölüm İzle 13 Ekim Salı

Masum – Saathiya 205. Bölüm İzle

13 Ekim Salı

MODİ AİLESİNİN BAŞI BELADA

Masum’da bugün Ahem ve ailesi kılık değiştirip başka bir eve taşınır. Haydutlar ise onların mahallesine adamlarını yerleştirir. Modi ailesi bu beladan nasıl kurtulacak? Ekranların sevilen dizisi Masum – Saathiya 13 Ekim Salı günü yayınlanan son bölüm 205. bölümüyle izle7.com’da.

205. Bölüm

Haydutlar Modi ailesinin evine casuslarını yerleştirir. Uzun zamandır beklediği fırsatı elde eden Urmila ise lüksün tadını çıkarmak için casuslara yardım eder. Kokila kılık değiştirip eve hizmetçi olarak girer ve neler olduğunu anlamaya çalışır. Ahem ve ailesi ise kılık değiştirip farklı bir eve taşınır. Adamlar onların izlerini bulmak için yeni bir yol dener. Ahem’in evinin yakınına bir adamlarını yerleştiren haydutlar, onlara kendilerini polis olarak tanıtır. Modi ailesi bu beladan kurtulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/10/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE