Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 227. Bölüm İzle 4 Kasım Çarşamba

Masum – Saathiya 227. Bölüm İzle

4 Kasım Çarşamba

RASHİ VE CİGAR AYRILIĞIN EŞİĞİNDE

Masum’da bugün Rada’nın yaptığı plan Rashi ve Cigar’ı ayrılığın eşiğine getirir. Cigar Rashi’yi affedecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 4 Kasım Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 227. bölümüyle izle7.com’da.

227. Bölüm

Rashi ve Cigar’ın evliliği büyük bir tehlikeye girer. Gözyaşlarına boğulan Rashi annesini arayıp ondan yardım ister. Evde ise Tolu ve Molu’nun sütten kesilme töreni için hazırlık yapılır. Urmila Rashi’ye bu fırsatı iyi değerlendirmesini söyler. Urmila tören için Modi ailesinin evine gider. Bir yolunu bulup Cigar’la konuşan Urmila ondan Rashi’yi affetmesini ister. Cigar ve Rashi’nin arası düzelecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/11/03
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE