Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 23. Bölüm İzle 14 Nisan Salı

Masum – Saathiya 23. Bölüm İzle

14 Nisan Salı

GOPİ’YE BÜYÜK TUZAK

Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Masum – Saathiya 14 Nisan Salı günü yayınlanan son bölüm 23. bölümüyle izle7.com’da. Masum’da bugün Rashi Gopi’yle uğraşmayı sürürür ve ona büyük bir tuzak hazırlar. Kokila’nın Gopi’ye olan öfkesi dinecek mi?

23. Bölüm

Gopi herkesin içinde artık aileyle bağını kopardığını ve Ahem’e karşı hiçbir sorumluluğu olmadığını söyler. Artık Ahem’in karşısına çıkmayacağını söyleyen Gopi göz yaşlarına boğulur. Amacına ulaşan Rashi ise sevinçten havalara uçar. Gopi’nin odasındaki muslukları açık bırakan Rashi su tankının boşalmasını sağlar. Sabah herkes suların kesilmesinden şikayet ederken suyun kaynağının Gopi’nin banyosu olduğunu gören Kokila çok öfkelenir. Gopi masum olduğunu kanıtlayabilecek mi?

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/04/13
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE