Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 231. Bölüm İzle 8 Kasım Pazar

Masum – Saathiya 231. Bölüm İzle

8 Kasım Pazar

URMİLA’NIN TEHLİKELİ OYUNU

Masum’da bugün Rada’nın ayağına basıp Rashi’nin ateşe düşmesine sebep olan Urmila oyunun ortaya çıkmasından korkar. Kızının hayatını tehlikeye atan Urmila yaptıklarını gizleyebilecek mi? Sevilen dizi Masum – Saathiya 8 Kasım Pazar günü yayınlanan son bölüm 231. bölümüyle izle7.com’da.

231. Bölüm

Rada Rashi’yi bilerek ateşe itmediğini anlatmaya çalışır fakat Gopi ona inanmaz. Birinin kendi ayağına vurduğunu bu yüzden dengesini kaybettiğini söyleyen Rada durumu annesine anlatır. Tüm olanların sorumlusu olan Urmila ise foyasının ortaya çıkmasından korkar. Madu ve Kokila Rada’nın ayağına basan kişinin kim olduğunu öğrenmek için araştırma yapar. Rashi ve Cigar’ın barışmasını istemeyen Urmila gerçekleri gizleyebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/11/07
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE