Dizi 'Masum'

Masum - Saathiya 283. Bölüm İzle 30 Aralık Çarşamba

Masum – Saathiya 283. Bölüm İzle

30 Aralık Çarşamba

URMİLA SAMAR VE SAHİR’İ YANINA ALABİLECEK Mİ?

Masum’da bugün annelerinin öldüğünü öğrenen Samar ve Sahir, yıkılır. Urmila ise torunlarını yanına almak ister. Urmila bu sefer başarılı olacak mı? Ekranların sevilen dizisi Masum 30 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 283. bölümüyle izle7.com’da.

283. Bölüm

Rashi’nin ölümü tüm aileyi derinden sarsar. Rashi’nin oğulları annelerinin öldüğünü öğrenince yıkılır. Gopi ablasının emanetlerine sıkı sıkı sahip çıkar. Urmila’nın yeğeni Pari, Jigar’ın Rashi’ye olan sadakatini gördükçe ondan etkilenir. Pari’nin Jigar’ı neşelendirmek için yaptıkları ters teper ve onu çok öfkelendirir. Acısı taze olan Urmila gittikçe öfkeli biri olur. Torunlarını yanına almak isteyen Urmila soluğu Modi evinde alır. Urmila bu sefer torunlarını beraberinde götürebilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/12/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE