Dizi 'Masum'

Her Gün - 15:20

Masum - Saathiya 284. Bölüm İzle 31 Aralık Perşembe

Masum – Saathiya 284. Bölüm İzle

31 Aralık Perşembe

PARİ’DEN BEKLENMEDİK HAREKET

Masum’da bugün Cigar Rashi’nin anılarıyla yaşamakta zorlanır ve Amerika’ya gitmek ister. Pari ise buna engel olmak için bir yol bulur. Pari’nin çözümü işe yarayacak mı? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 31 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölüm 284. bölümüyle izle7.com’da.

284. Bölüm

Cigar Rashi’nin acısına dayanamaz ve Amerika’ya yerleşmek ister. Onun bu kararı evdekileri yıkar. Kokila ve Hetal Cigar’ı ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Giderken çocuklarını Gopi’ye emanet eden Cigar, herkesle vedalaşır. Pari ise onun gitmesine engel olmak için polise gider ve Cigar’ın kendisiyle evlendikten sonra Amerika’ya kaçmak istediğini söyleyerek onu ihbar eder. Pari’nin şikayeti yüzünden gidemeyen Cigar geri eve dönmek zorunda kalır. Modi ailesi olanları öğrenince ne tepki verecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Eklenme Tarihi: 2020/12/30
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE